Договір приєднання про використання сайту world-working.com

Фізична особа Мастак Катерина Вікторівна (надалі – «Власник сайту»), публікує даний Договір, що визначає порядок використання сайту в мережі Інтернет за адресою word-working.com (надалі – «Сайт»), і є договором приєднання для будь-якої особи, що використовує Сайт, матеріали або інші елементи Сайту, і іменованої надалі «Користувач». Договір викладено в стандартній і незмінною для всіх формі у вигляді публічної оферти в порядку, передбаченому ст. 634 Цивільного кодексу України, шляхом прийняття в цілому наступних умов.

1. Предмет договору

1.1. Договір приєднання про використання Сайту (надалі – «Договір») регулює умови використання Користувачами Сайту.

1.2. Діюча версія Договору доступна за https://www.world-working.com/agreement/. Обов’язок Користувача стежити за актуальною редакцією Договору, а також редакцією Договору в момент використання Сайту та / або його елементів Користувачем.

1.3. Договір може бути змінений Власником сайту без будь-якого попереднього повідомлення Користувача. Нова редакція Договору вступає в силу з моменту його розміщення, якщо інше не передбачено новою редакцією Договору.

1.4. Договір набуває чинності з моменту початку використання Сайту та / або матеріалів (інших елементів) Сайту.

1.5. На Сайті можуть бути додатково встановлені умови використання окремих ресурсів, сервісів та інформації.

1.6. Якщо Користувач не згоден з Договором, він не може користуватися Сайтом та / або матеріалами (іншими елементами) Сайту.

1.8. Власник сайту та / або редакція Сайту призначена Власником сайту (надалі – «Редакція») мають право додавати, змінювати, видаляти, доповнювати матеріали і структуру Сайту.

1.9. Власник сайту має право у будь-який час закрити Сайт (елемент Сайту) без попереднього повідомлення Користувача.

1.10. Користувач зобов’язаний виконувати правила використання матеріалів (інших елементів) Сайту, які розміщені за: https://www.world-working.com/rules/.

1.11. Користувач проінформований щодо тарифів та умов оплати за викоритання інформаційних ресурів Сайту, які розміщені за: https://www.world-working.com/about-us/conditions/.

1.12. У разі виявлення фактів несанкціонованого використання матеріалів Сайту Користувач повинен якнайшвидше повідомити про це Власника сайту.

1.13. Власник сайту повідомляє, що через Сайт можна отримати доступ до інших ресурсів (сайтів) в мережі Інтернет. Власник сайту не має ніякого контролю над цими сайтами, і Користувач отримує доступ до них виключно на власний ризик. Користувач визнає і погоджується з тим, що Власник сайту не несе відповідальності за доступність до таких ресурсів (сайтів) та їх контент, а також за будь-які наслідки, пов’язані з використанням контенту цих сайтів.

1.14. Користувач користується Сайтом виключно на власний ризик. Користувач несе відповідальність за будь-який збиток, заподіяний комп’ютеру Користувача і його даним. Власник сайту не несе відповідальності, у тому числі і за відповідність Сайту цілям Користувача.

1.15. Власник сайту та / або Редакція ні в якому разі не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі збитки, збитки понесені у зв’язку зі сплатою штрафних санкцій, чи будь-які збитки взагалі, навіть якщо Власникові сайту було заздалегідь повідомлено про можливість такого збитку, у зв’язку з використанням та / або неможливістю використання Сайту.

1.17. Контент Сайту не може бути використаний третіми особами для публічного перегляду.

1.18. Контент Сайту не може бути використаний третіми особами в комерційних цілях.

1.19. Даний договір є договором приєднання, у зв’язку з чим:

 • Договір укладається лише шляхом приєднання до нього в цілому Користувача, який виявив намір укласти Договір;
 • Користувач, який виявив намір укласти Договір, не може запропонувати свої умови договору;
 • у разі незгоди зі змістом та формою Договору чи окремих його положень Користувач, який виявляє намір укласти Договір, вправі відмовитися від його укладення.

1.20. Користувач погоджується, що уклав Договір при повному розумінні його змісту.

1.21. Підтвердженням укладення Договору є використання (читання) Сайту та / або матеріалів Сайту.

1.22. Всі запити на правомірне використання контенту (матеріалів) повинні бути надіслані електронною поштою на адресу: https://www.world-working.com/contacts/

2. Власник сайту має право:

2.1. Використовувати адреси електронної пошти зареєстрованих користувачів для розсилки повідомлень.

2.2. Переносити повідомлення в інший розділ, якщо, на його думку, вони стосуються відповідної тематики.

2.3. Видаляти повідомлення та коментарі Користувача, якщо вони суперечать умовам Договору та нормам чинного законодавства України.

2.4. Використовувати надані Користувачем об’єкти авторського права на Сайті, в тому числі (але не виключно) твори, статті, фотографії, відео, графіки та інше.

2.5. Заблокувати акаунт (обліковий запис) Користувача на Сайті, у разі порушень умов Договору або не використання відповідного сервісу Сайту більше 1 (одного) року

2.6. Видалити будь-який контент без пояснення причин, у разі порушень чинного законодавства України, умов Договору та / або інших правил користування Сайтом.

2.7. В будь-який час закрити будь-який ресурс (сервіс) Сайту як з так і без попереднього повідомлення Користувача. У такому випадку Власник сайту не несе відповідальності за припинення доступу до своїх ресурсів на Сайті.

3. Користувач має право:

3.1. Створювати власні текстові повідомлення, коментарі, а також обмінюватися думками з приводу відповідної тематики опублікованої інформації. Видавець надає Користувачеві можливість брати участь в дискусіях на Сайті, включаючи коментарі, рекомендації, точки зору читачів, огляди, рейтинги та інші сервіси Сайту. Будь-яка інформація, яку надає Користувач, вказавши своє ім’я, ідентифікаційні дані в будь-якій соціальній мережі в мережі інтернет, або будь-яке зображення або фотографію, стає надбанням громадськості і може бути використане Видавцем в рекламних або комерційних цілях в будь-яких засобах масової інформації, Інтернет-сайтах або інших джерелах інформації.

3.2. Користувач бере участь у дискусії на Сайті (елементах, сервісах Сайту) погоджується, що будь-яка особиста інформація, надана Користувачем, може бути прочитана, зібрана або використана іншими користувачами цих послуг або Компанією, і може бути використана для розсилки небажаних повідомлень. Власник сайту не несе відповідальності за особисту інформацію, яку Користувач надає в коментарях і не зобов’язана публікувати, видаляти або редагувати будь-який з коментарів Користувача.

3.3. Якщо Користувач рекомендує будь-який матеріал або сервіс Сайту в Facebook, Twitter або іншого сервісу в мережі Інтернет, то такі дії регулюються Політикою конфіденційності (або документом з іншою назвою, але регулюючий права і обов’язки сторін) Facebook, Twitter або іншого сервісу в мережі Інтернет. Власник сайту не відстежує і не зберігає записи цих дій.

3.4. Користувач надає Власнику сайту дозвіл на обробку наданої ним інформації, передбачає також і використання такої інформації, в тому числі і в цілях маркетингових досліджень і таргетингу на Сайті.

3.5. Користувач, який бере участь у дискусії на Сайті (елементах, сервісах Сайту) погоджується, що його дії будуть публічними. Крім того, вони можуть бути включені в RSS-канали, інтерфейс програмування додатків, і стати доступними для інших веб-сайтів за допомогою інших форматів. В результаті, надана Користувачем інформація може з’явитися на інших сайтах, блогах тощо. Власник сайту не несе відповідальності за будь-яку особисту інформацію, яку Користувач оприлюднив через функціонал Сайту, і Користувач погоджується, що ця інформація буде вважатися наданої Користувачем, а не Власником сайту.

3.6. Для зв’язку з Користувачем Власник сайту може використовувати адресу електронної пошти, що надана Користувачем.

4. Передача прав

4.1. Приймаючи даний договір, Користувач розуміє і погоджується, що безоплатно передає Власнику сайту невиключні права інтелектуальної власності на такі об’єкти права інтелектуальної власності, які розміщуються ним на Сайті.

4.2. Користувач передає Власнику сайту зокрема право на використання статей, коментарів, фотографій, відео, графіки інших об’єктів права інтелектуальної власності (далі, для зручності – “твір”) і невиключне право на дозвіл або заборону використання твору іншими особами.

4.3. Користувач дає Власнику сайту право самостійно використовувати та / або дозволяти або забороняти:

 • відтворення творів;
 • публічне виконання і публічне сповіщення творів;
 • публічну демонстрацію і публічний показ;
 • будь-яке повторне оприлюднення творів, якщо воно здійснюється іншою організацією, ніж та, що здійснила перше оприлюднення;
 • переклади творів;
 • переробки, адаптації та інші подібні зміни творів.

5. Матеріали, які надаються Користувачем

5.1. На сайті заборонено розміщувати та поширювати:

 • заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади;
 • заклики про розділ меж території або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України;
 • заклики до підпалу, знищення майна, захоплення будівель та споруд, насильницького виселення громадян;
 • заклики до агресії або розпалювання військового конфлікту або розміщувати інший матеріал, який може становити кримінальний злочин або причину його вчинення;
 • матеріали, які є незаконними, шкідливими;
 • матеріали, які ображають моральність, честь і гідність, права та охоронювані законом інтереси третіх осіб, а також нецензурні вирази і матеріали та висловлення порнографічного, еротичного чи сексуального характеру;
 • матеріали рекламного, комерційного або адаптаційного характеру, розміщення яких не узгоджено з Власником сайту;
 • об’єкти інтелектуальної власності, на які оформлені авторські права, без наявності відповідного дозволу на таке публічне розміщення або поширення;
 • матеріали, що містять комп’ютерні коди, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп’ютерного або телекомунікаційного устаткування або програм, для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів, логіни, паролі та інші засоби для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в Інтернет;
 • персональні дані інших користувачів;
 • матеріали, зміст та / або розповсюдження яких порушує чинне законодавство України та положення міжнародного законодавства;
 • інформацію комерційного характеру, яка відноситься до особистості Користувача.

5.2. Користувач підтверджує, що несе відповідальність за будь-яку інформацію, яку надає та розміщує на Сайті.

5.3. У разі пред’явлення Власнику сайта претензій з боку третіх осіб у зв’язку з інформацією, що розміщується Користувачем на Сайті (в тому числі і претензії з боку власників авторських прав та / або суміжних прав, їхніх уповноважених представників або третіх осіб), Користувач зобов’язаний самостійно і за свій рахунок врегулювати і вирішувати всі суперечки з особами, які подали претензії, а також відшкодувати понесені Компанії збитки в повному обсязі.

6. Модерування

6.1. Модерування інтерактивних ресурсів на Сайті (коментарі, форуми, блоги) здійснюється за принципом постмодерації. Ці повідомлення спочатку додаються, а потім перевіряються модераторами.

6.2. Якщо модератор вважає, що будь-який текст порушує правила користування Сайтом або Договір, він має право видалити його.