Описание вакансии

Робота біля міста Берлін. Приймаємо виключно студентів, з актуальним студентським.

Робота полягає в сборі полуниці, згодом огірків та інших овочей. Мінімальний строк роботи — 2 місяці!!! Організовуємо групи по 50 чоловік.

Сезон на полуницю починається з 15-25 травня.

Проживання: В голландських будинках знаходяться двомісні номери (можливість жити парами): — В номерах також є чайник, столове начиння, посуда і постільна білизна. — В кожному номері є холодильник. — В кімнатах немає телевізору і інтернету. Туалети і душові кабіни знаходяться недалеко від номерів.

Їжа: Їжа буде видаватись в столовій. Сніданок буде виданий на попередній день після вечері. Обід завжди будуть привозити і він буде теплим між 12.00-14.00, залежно від погодних умов.

Якщо працівник виконує норму менш ніж за годину, то за кожний кілограм додатково отримує 0,4 €. Якщо працівник виконує 50% від норми, то зможе працювати лише 6 годин на день. Якщо працівник виконує 100% від норми, то зможе працювати 10 годин на день. Якщо після 3-х днів продуктивність не покращується, то працівник буде звільнений!!!

Витрати на логістику (проживання, їжа і транспорт) — 20 € в день (враховуючи витрати на проживання, їжу і транспорт).

СПИСОК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ: -Заповнений формуляр, з печатками з університету -Закордонний паспорт (3 копії мати з собою) -Актуальний студентський квиток -Документ, що підтверджує, що ви є студентом даного навчального закладу -Віза (якщо є) 

Контакты: +380 98 372 2328(Viber)
 

КОММЕНТАРИИ: Оставить комментарий

Комментарии отсутствуют ...

 
 

Наши новые вакансии

Требуется маляр, внутрянщик
Литва, Вильнюс. Недвижимость, строительство, архитектура. Маляр.

Требуется маляр, внутрянщик. На постоянную работу в городе Вильнюс! только частные объекты, квартиры либо дома! требован ...

Добавлено: 07.03.2021 03:28

Чехия, гипсокартонщики. Срочно!
Чехия, Другой город. Недвижимость, строительство, архитектура. Специалист.

Чехия, Гипсокартонщики. Срочно! Монтаж гипсокартона, утеплитель, профиль уже есть!! Рабочее время от 10 часов/день Жилье ...

Добавлено: 07.03.2021 03:26

Строители разных специальностей в Польшу
Польша, Другой город. Недвижимость, строительство, архитектура. Строитель.

Название: Каменщиики, Арматурщики, Фасадчики, Внутрянщики, Плиточники. Вакансия от прямого работодателя! Обязанности: В ...

Добавлено: 07.03.2021 03:25