Описание вакансии

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: sprzątanie, pranie, robienie zakupów.

Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz gotowość do opieki w ciągu nocy.

Wymagania:

Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Oferujemy:

Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie.
Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu.

Wynagrodzenie: 880-900 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820 o treści: 3426 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY

Контакты: Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820 o treści: 3426 podając również swoje imię, nazwis

Наши новые вакансии

Сортировщики секонд-хенда

Срочно! Работник на сортировку секонд-хендаРабота заключается в фасовке, упаковке, погрузке товара. Спецодежда за с ...

Добавлено: 17.02.2018 03:09

Упаковщики, сортировщики

Работник на производство по производству соковУпаковка , маркировка фруктовых и овощных соков, мойка, сортировки фруктов ...

Добавлено: 17.02.2018 03:06

Рабочий на завод

Работник на завод LG ELECTRONICSМонтаж, сборка элементов бытовой техники, упаковка конечного продуктаЖелание работать, б ...

Добавлено: 17.02.2018 03:04

Мегамаркет

Бесплатная доска объявлений Житомира. Информационный портал Житомира