Описание вакансии

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: sprzątanie, pranie, robienie zakupów.

Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz gotowość do opieki w ciągu nocy.

Wymagania:

Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Oferujemy:

Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie.
Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu.

Wynagrodzenie: 880-900 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820 o treści: 3426 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY

Контакты: Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820 o treści: 3426 podając również swoje imię, nazwis

Наши новые вакансии

Україна, Львів. Потрібні будівельники в Бельгію.

Пропонується офіційне працевлаштування в Бельгії для чоловіків.Робота на будівництві.Потрібні працівники будь-яких спеці ...

Добавлено: 20.10.2017 04:10

Украина, Черкассы. Требуются рабочие в Израиль.

Требуются рабочие в Израиль.Требования:• ответственность;• загран. паспорт;• можно без особого опыта рабо ...

Добавлено: 20.10.2017 04:09

Украина, Сумы. Требуются операторы погрузчика.

Помощь в выезде за границуПолный пакет документов для получения визыТак же подбор вакансий для любого рода.Например:Объя ...

Добавлено: 20.10.2017 04:07

Газета ЭХО