Opis stanowiska pracy

Робота біля міста Берлін. Приймаємо виключно студентів, з актуальним студентським.

Робота полягає в сборі полуниці, згодом огірків та інших овочей. Мінімальний строк роботи — 2 місяці!!! Організовуємо групи по 50 чоловік.

Сезон на полуницю починається з 15-25 травня.

Проживання: В голландських будинках знаходяться двомісні номери (можливість жити парами): — В номерах також є чайник, столове начиння, посуда і постільна білизна. — В кожному номері є холодильник. — В кімнатах немає телевізору і інтернету. Туалети і душові кабіни знаходяться недалеко від номерів.

Їжа: Їжа буде видаватись в столовій. Сніданок буде виданий на попередній день після вечері. Обід завжди будуть привозити і він буде теплим між 12.00-14.00, залежно від погодних умов.

Якщо працівник виконує норму менш ніж за годину, то за кожний кілограм додатково отримує 0,4 €. Якщо працівник виконує 50% від норми, то зможе працювати лише 6 годин на день. Якщо працівник виконує 100% від норми, то зможе працювати 10 годин на день. Якщо після 3-х днів продуктивність не покращується, то працівник буде звільнений!!!

Витрати на логістику (проживання, їжа і транспорт) — 20 € в день (враховуючи витрати на проживання, їжу і транспорт).

СПИСОК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ: -Заповнений формуляр, з печатками з університету -Закордонний паспорт (3 копії мати з собою) -Актуальний студентський квиток -Документ, що підтверджує, що ви є студентом даного навчального закладу -Віза (якщо є) 

Kontakt: +380 98 372 2328(Viber)
 

UWAGI: Pozostaw komentarz

Brak komentarzy ...

 
 

Nasza nowa praca

Горничные в отель Вероны
Италия, Другой город. Сфера обслуживания. Горничная.

Италия.Верона Горничные ПО ПОЛЬСКИМ ВИЗАМ от 3 месяцев Женщины от 25 до 45 лет. Приезд 20 июнямин. Знание англ или итал ...

Dodane: 21.09.2020 17:22

Водитель доставщик еды
Эстония, Таллин. Другое. Водитель.

В сеть ресторанов ищем водителей-доставщиков Парни, девушки  Права категории В. Опыт вождения от 2 лет Заработная п ...

Dodane: 21.09.2020 17:19

Сушист
Эстония, Таллин. Рестораны, питание. Повар.

В сеть ресторанов японский кухни требуется повар-сушист с опытом. Мужчины, женщины, пары. Стажировка 10 дней. ЗП в перио ...

Dodane: 21.09.2020 17:17