Opis stanowiska pracy

Pani Ilse porusza się samodzielnie ale potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Ma Alzhaimera więc potrzebuje dużo uwagi.

Opiekunka osób starszych w Illingen

Obowiązki:

Czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze tj. pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, zmiana pielucho-majtek, gotowość do czuwania w nocy, pomoc przy jedzeniu.  Dodatkowo prowadzenie domu, gotowanie, robienie zakupów oraz jazda samochodem.

Wymagania:

Opiekun musi być osobą z dostateczną znajomością języka niemieckiego. Konieczne jest prawo jazdy.

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie, odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczanie.

Dobre stawki: do 1080 euro netto

Kontakt: Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 4763 podając również swoje imię, nazwi

UWAGI: Pozostaw komentarz

Brak komentarzy ...

Nasza nowa praca

Завод, робота на конвеєрі
Чехия, Другой город. Производство. Рабочий.

Чехія! Пардубіцкий край!Протрібні жінки, чоловіки для роботи на конвеєрі, контроль електрозапчастин! Тільки легальні док ...

Dodane: 28.09.2020 05:46

ВАКАНСИЯ: Упаковка новой одежды, чай/кофе, косметики, колбасных изделий
Германия, Оснабрюк. Торговля, логистика. Упаковщик.

ВАКАНСИЯ: Упаковка новой одежды, чай/кофе, косметики, колбасных изделий Место работы: Регион Osnabrück, Mannheim, Герма ...

Dodane: 28.09.2020 05:44

Каменщики и штукатуры
Германия, Другой город. Недвижимость, строительство, архитектура. Строитель.

Нужно четыре каменщика и четыре штукатурка, на штукатурной машине специалисты.

Dodane: 28.09.2020 05:42