Vacancy description

Робота біля міста Берлін. Приймаємо виключно студентів, з актуальним студентським.

Робота полягає в сборі полуниці, згодом огірків та інших овочей. Мінімальний строк роботи — 2 місяці!!! Організовуємо групи по 50 чоловік.

Сезон на полуницю починається з 15-25 травня.

Проживання: В голландських будинках знаходяться двомісні номери (можливість жити парами): — В номерах також є чайник, столове начиння, посуда і постільна білизна. — В кожному номері є холодильник. — В кімнатах немає телевізору і інтернету. Туалети і душові кабіни знаходяться недалеко від номерів.

Їжа: Їжа буде видаватись в столовій. Сніданок буде виданий на попередній день після вечері. Обід завжди будуть привозити і він буде теплим між 12.00-14.00, залежно від погодних умов.

Якщо працівник виконує норму менш ніж за годину, то за кожний кілограм додатково отримує 0,4 €. Якщо працівник виконує 50% від норми, то зможе працювати лише 6 годин на день. Якщо працівник виконує 100% від норми, то зможе працювати 10 годин на день. Якщо після 3-х днів продуктивність не покращується, то працівник буде звільнений!!!

Витрати на логістику (проживання, їжа і транспорт) — 20 € в день (враховуючи витрати на проживання, їжу і транспорт).

СПИСОК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ: -Заповнений формуляр, з печатками з університету -Закордонний паспорт (3 копії мати з собою) -Актуальний студентський квиток -Документ, що підтверджує, що ви є студентом даного навчального закладу -Віза (якщо є) 

Contacts: +380 98 372 2328(Viber)
 

COMMENTS: Leave a comment

No Comments ...

 
 

Our new vacancies

Помощница по дому/сиделка
Германия, Другой город. Сфера обслуживания. Обслуживающий персонал.

Сиделка / помощница Германия, Mecklenburg-Vorpommern График: 4-8часов/день Оплата каждую неделю: 400евро/неделю Бабушка ...

Added: 23.09.2021 04:25

Семейная пара. Срочно!
Чехия, Брно. Рабочие специальности. Разнорабочий.

Семейная пара. Срочно Суть роботы: мужчина(обязательно категория В) возит одежду , женщина сортирует мешки с одеждой Зар ...

Added: 23.09.2021 04:23

Сортировщик
Чехия, Острава. Производство. Разнорабочий.

Чехия Приглашаем 2 мужчин или семейную пару на работу Работа заключается в сортировке деталей по размеру Жильё предостав ...

Added: 23.09.2021 04:21