Vacancy description

Робота біля міста Берлін. Приймаємо виключно студентів, з актуальним студентським.

Робота полягає в сборі полуниці, згодом огірків та інших овочей. Мінімальний строк роботи — 2 місяці!!! Організовуємо групи по 50 чоловік.

Сезон на полуницю починається з 15-25 травня.

Проживання: В голландських будинках знаходяться двомісні номери (можливість жити парами): — В номерах також є чайник, столове начиння, посуда і постільна білизна. — В кожному номері є холодильник. — В кімнатах немає телевізору і інтернету. Туалети і душові кабіни знаходяться недалеко від номерів.

Їжа: Їжа буде видаватись в столовій. Сніданок буде виданий на попередній день після вечері. Обід завжди будуть привозити і він буде теплим між 12.00-14.00, залежно від погодних умов.

Якщо працівник виконує норму менш ніж за годину, то за кожний кілограм додатково отримує 0,4 €. Якщо працівник виконує 50% від норми, то зможе працювати лише 6 годин на день. Якщо працівник виконує 100% від норми, то зможе працювати 10 годин на день. Якщо після 3-х днів продуктивність не покращується, то працівник буде звільнений!!!

Витрати на логістику (проживання, їжа і транспорт) — 20 € в день (враховуючи витрати на проживання, їжу і транспорт).

СПИСОК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ: -Заповнений формуляр, з печатками з університету -Закордонний паспорт (3 копії мати з собою) -Актуальний студентський квиток -Документ, що підтверджує, що ви є студентом даного навчального закладу -Віза (якщо є) 

Contacts: +380 98 372 2328(Viber)
 

COMMENTS: Leave a comment

No Comments ...

 
 

Our new vacancies

Женщины на упаковку печенья
Польша, Другой город. Производство. Упаковщик.

Вакансия под открытие рабочей визы или выезд по полной биометрике. ЖЕНЩИНЫ, без опыта работы, на упаковку печенья Место ...

Added: 24.02.2021 23:06

На виробництво масел потрібен начальник цеху/завідувач виробництвом
Польша, Другой город. Производство. Директор.

ПОЛЬША Mysłowice. ВАКАНСІЯ. На виробництво масел потрібен начальник цеху/завідувач виробництвом Вакансія безкоштовна&nbs ...

Added: 24.02.2021 23:05

РАБОТА В РЕСТОРАНЕ
Германия, Другой город. Рестораны, питание. Разнорабочий.

Германия, Greifswald РАБОТА В РЕСТОРАНЕ ПО ВИЗАМ ПОЛЬСКИМ НУЖНО 3ж и пару (5чел.) Суть работы: работа в ресторане,помощь ...

Added: 24.02.2021 23:03